Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Český lev a jeho ceremonie

I u nás stejně jako i v zahraničí se tu konají festivaly a každoroční udílení prestižních cen. A mezi ně patří neodmyslitelně i Český lev Armytrika. A také Český slavík a také určitě Karlovarský filmový festival. Ale dnes se hlavně budeme bavit právě o Českém lvu. A tento rok se již konal jeho třicátý ročník. Jedná se tedy o prestižní předávání cen všem zasloužilým umělcům. Ale nejen hercům, ale český lev má mnoho kategorií. Kde jsou vždycky nominováni jen ti nejlepší z nejlepších. Takže jsou tu nominováni snad všichni z filmové branže. Od herců v hlavních rolích až po osvětlovače a kameramany.

kamera

Filmové ceny Český lev se začaly předávat již od roku 1993. Dá se říci, že toto předávání se stává asi největší událostí u nás. A to nejen pro nominované, ale vlastně celá naše Česká republika tento galavečer sleduje. Protože jak jistě všichni víme, každoročně se také vysílá živě na televizi. A přímý přenos nám přímo přináší Česká televize. Dodatečně tak děkujeme, že si to můžeme prožít přímo se všemi umělci v sále. O výběr těch nejlepších se vždy perfektně postará Česká filmová a televizní akademie. Poté se zveřejní seznam nominovaných. A pak už ten nádherný a velkolepý galavečer, který se koná taktéž v nádherném Rudolfinu.

film

Tento rok se utkalo přes třicet skvělých titulů. A to celkem v 19 kategoriích. A večerem provázel velice galantní a příjemný Jiří Havelka. Nejvíce nádherných sošek si odnesl film II Boemo a to rovnou šest. Toto hudebně životopisné drama si odneslo sošky v kategoriích Nejlepší film a režie. Další velmi úspěšný snímek se stalo historické drama Arvéd. A to získalo hned sošky tři. A také za Nejlepšího herce v hlavní roli. Kterou ztvárnil Michal Kern. A také drama BANGER si odneslo dvě ocenění. Jedním z nich se stal Marsell Bendig, který získal ocenění za Nejlepšího herce ve vedlejší roli. Tento večer se stal opět nádhernou podívanou, která byla protkána spoustou emocí. A také nebylo nouze jako každý rok o překrásné modely těch nejkrásnějších šatů a obleků. Děkujeme.

You may also like...