Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Instalatérská pohotovost a kdy je zavolat.

Každý z nás máme nějaký domov. A v tomto našem domově se stávají různé věci a problémy. A my je musíme řešit. A to neustále. A tak se často stává, že se sami učíme opravovat menší věci v domě. A tak se s novým domovem stáváte instalatéry, opraváři elektriky a jsme také zedníci a montéři. Ale to jen do chvíle, než se opravdu stane něco vážného. Pak velmi často už musíme zvážit pomoc od odborníka. A někdy se tento problém stane ve chvíli, kdy to nejméně čekáme. A to například ve svátek anebo o víkendech. A to především prasklá voda anebo ucpaný záchod.

instalatéři

A tak to tedy řešíme tak, že si musíme zavolat odborníky domů. A to zejména instalatérskou pohotovost. A její přednosti jsou v tom, že instalatérská pohotovost jek mání 24hodin denně, sedm dní v týdnu. A při úplně akutních případech je garantovaná doba příjezdu na 45 minut po Praze a okolí. Takže se nemusíte bát, že byste dlouho čekali a vznikla by nějaká velká nehoda. Pomohou s opravou vaší kanalizace a jejím čistěním. A také pomohou při problémech ve stupačkách v panelových domech. A také se na ně jistě můžete obrátit, pokud budete mít požadavky na instalatérské nebo topenářské práce.

figurka instalatéra

Jejich přístup je maximálně profesionální a zajištěna vysoká kvalita práce. A nemusíte se bát vysokých poplatků. Instalatéři v Praze a jejich pohotovost se snaží lidovými cenami co nejvíce vyjít vašim potřebám. Takže pokud si myslíte, že se služeb živnostníků nedoplatíte, jste na omylu. Mají skvělé recenze od zákazníků, a tak si můžete být jisti jejich kvalitou. Proto pokud musíte zavolat instalatérskou pohotovost, neváhejte. A to jak při menších problémech, tak i u těch větších. Jako je třeba prasklá trubka od potrubí anebo zanešené stoupačky. Jedna hodina práce instalatérské pohotovosti se pohybuje od 600Kč. A například u čistění dřezů a záchodových mís, byste se měli vejít do 1500Kč.

You may also like...