Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Úklid po rekonstrukci domu nebo bytu nechte raději na specialistech

Plánujete rekonstrukci domu nebo bytu a máte již domluvený termín a stavební firmu, případně jednotlivé řemeslníky? Pak byste mohli využít i služeb profesionální úklidové firmy, protože úklid po rekonstrukci https://modryzralok.cz/uklid-po-rekonstrukci-a-stavbe/ bývá pro majitele nemovitostí někdy skutečným tvrdým oříškem. Co vás tu může potkat, a proč tuto práci raději svěřit profíkům?

úklid domácnosti

Sutiny – většina stavebních firem po sobě provede alespoň hrubý úklid, takže se tak často nestává, že by dům či byt byl plný hromádek rozbitých cihel a popraskané omítky. Přesto však zbytky sutin na některých místech zůstávají, například v rozích místnosti, pod parapetem či v různých štěrbinách. Sutiny se pak snadno roznáší v obuvi po podlaze.

Písek – součástí stavebních prací jsou různé pojivové směsi, z nichž mnohé obsahují písek. Ten se také využívá k přípravě betonu anebo jako podloží pro pokládku elektrických kabelů. Zbavit domácnost písku vyžaduje velkou trpělivost a námahu a vhodné je mít k tomu speciální průmyslové vysavače, které profesionální úklidové firmy mívají jako součást vybavení poměrně běžně.

profesionální úklid

Jemný prach – pracovali jste někdy se sádrokartonem? Pokud máte tu osobní zkušenost za sebou, pak si dobře uvědomíte, jak doslova vlezlý je bílý sádrový prach, který se na podlaze objevuje při řezání sádrokartonových desek a hlavně broušení jejich zatmelených spár. Bílý prach je natolik jemný, že se dostane všude, a úklid po takové práci je mnohdy náročnější, než samotné sádrokartonářské práce.

Mastnota a šmír – některé řemeslné práce po sobě zanechají černý šmír, olej a podobné mastné látky, které řemeslníci přenáší na obuvi, anebo se tu objevují vlivem samotné pracovní činnosti. Zbavit se těchto nečistot je velice obtížné a většina amatérů si s tím neví rady. V takových situacích je vždy lepším řešením obrátit se na specialisty, protože by hrubou silou nebo některými chemikáliemi mohlo dojít k nevratnému poškození vybavení bytu.

You may also like...