Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Jak používat video downloader online

Snad každý z nás má na internetu video, dokument či písničku, které by si rád stáhnul do svého počítače nebo chytrého telefonu. Tak se totiž nemusí obávat jejich smazání a může se na ně podívat i v době, kdy zrovna nemá připojení k internetu. Programátoři o tomto samozřejmě vědí, a vyšli zájemcům vstříc. Výsledkem je mnoho nejrůznějších programů, s jejichž pomocí si můžeme stáhnout prakticky jakýkoliv soubor. Jistě, mnohé z nich, především tedy ty nejkvalitnější, je potřeba si zakoupit, avšak najdeme i takové, které jsou volně k dispozici, a ty většinou běžnému uživateli bohatě stačí.

tlačítko pro stažení

Z nich je nejoblíbenější verze downloader online Stahuj videa, kdy je daný program v podstatě zabudován přímo do dané webové stránky. Zde není potřeba nic instalovat, stačí si otevřít příslušný web a řídit se instrukcemi. Jeho použití je totiž také většinou velmi jednoduché.

V té nejzákladnější variantě jen zkopírujete do příslušného okénka URL adresu onoho souboru a pak již jen kliknete na pokyn „stáhnout“. Samozřejmě, u některých verzí, zejména u těch určených ke stahování videí například z YouTube, máte více možností. Můžete zde například nastavit typ, ve kterém se vám soubor uloží, stejně jako jeho kvalitu. Samozřejmě, v porovnání s kvalitními placenými programy jsou tyto možnosti omezené, avšak, jak se říká, něco lepší než nic.

\'nápis

Zdálo by se tedy, že se tento typ hodí pro všechny situace. Tak tomu však není. Ideální jsou především pro ty, kteří nemají příliš vysoké nároky, případně chtějí soubor jen jako zálohu nebo pro osobní potřebu a nechtějí s ním dále pracovat. Pokud však budete s oním souborem provádět další úpravy, případně máte specifické požadavky na kvalitu či formát, bude lepší, když se poohlédnete po kvalitnější verzi. Jistě, budete ji muset instalovat, avšak odměnou za to vám bude mnohem větší škála možností. Každý typ tedy má svého zákazníka, a je potřeba posoudit, který bude vhodný zrovna pro nás. Tak předejdeme zbytečnému zklamání a nutnosti opětovného stahování.

You may also like...