Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Dostavěli jste dům?


Stavba nového domu je v očích většiny zájemců o bydlení v rodinném domě daleko snažší než rekonstrukci staršího domu. Má to hned několik důvodů. Sice si musíte sehnat pozemek, na kterém se může začít hned stavět, ale máte to bez strachu co zase objevíte za nepříjemnost. Hlavní výhodou stavby nového domu je především rychlost prací, protože pokud jste z oboru a stavíte svépomocí a nebo jste si pro stavbu vybrali spolehlivou firmu která vám staví dům na klíč, kdežto u rekonstrukce většinou nacházíte překvapení, o kterých rozhodně nelze hovořit jako o příjemných.

úklid domu

Ať už jste začali stavět nový dům a nebo dokončujete rekonstrukci, nejspíš moc dobře víte jak to uvnitř vašeho domu i v jeho okolí vypadá. Všude se válí stavební materiál, který je potřeba roztřídit podle toho zda se ještě bude na něco používat a nebo je určený k likvidaci. Najdete také mnoho obalů, které by se měly zlikvidovat podle toho co v nich bylo, protože ne všechno může do kontejneru na směsný odpad. Musí se povysávat prach a připravit interiér k finálním pracím a nebo rovnou ke stěhování. I po dokončení stavby se toho najde hodně, co je potřeba udělat. A pokud už na to nemáte čas ani sílu, protože vás čeká stěhování, můžete si nechat provést úklid novostaveb a po rekonstrukci https://tnuklid.cz/novostavby úklidovou firmou.

míchání lepidla

S každou firmou se domluvíte na tom, co by měl úklid obsahovat. Zákazníci většinou požadují vyklizení stavby a vyvezení zbytků materiálu, umytí oken a nebo i vytření podlah. Často jde o finální úklid před stěhováním. Někdy mohou zákazník také požadovat úpravu bezprostředního okolí domu. Na všem se jde domluvit, stačí jen zavolat a říct si co byste potřebovali.

Využít úklidovou firmu není ostuda. Už za sebou máte spoustu práce, a tak je logické že si budete chtít přípravu domu na stěhování alespoň trochu ulehčit. Nebojte se říct si o pomoct.

You may also like...