Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

4 způsoby, díky kterým se vám podaří šetřit vodou

Asi víte, že spotřeba energie nikdy nejde omezit úplně. V létě se totiž většina lidí mnohem více sprchuje (často i několikrát denně), část vody se využívá na zavlažování zahrady, někdo na zahradě zase potřebuje napustit bazén a také roste touha dodržovat pořádně pitný režim. Naopak v zimě je nutné pořádně vytopit byt a udržovat jej v teple, mnoho lidí si k tomu také rádo pohoví ve vyhřáté vaně. Zejména vodou lze ale v letním období určitě šetřit a tím předejít alespoň částečně vysokým nedoplatkům za její spotřebu, které umí pořádně šokovat. A jaké způsoby k tomu můžete využít také vy, ačkoliv nejste na šetření žádným přeborníkem a jste si vědomi toho, že velké omezení se vám dlouho dodržovat stejně nepodaří?

Kapka vody

Pořádně vše zkontrolujte

Nedaří se vám dlouhodobě šetřit vodou, a přitom máte pocit, že se o to opravdu snažíte? Někdy nemusí být chyba tak úplně ve vás a není možné ji okem laika rozpoznat. Právě pro tyto případy vám možná s řešením problému dokáže pomoci instalatér Praha https://servisvirivychvan.cz/sluzby/instalaterske-prace/ nebo jakýkoliv jiný odborník blíže vašemu bydliště.

Vyměňte vanu za sprchu

Rychlá sprcha namísto po okraj naplněné vany dokáže za měsíc ušetřit mnoho litrů vody. Pokud se totiž ve vaně za den takto vystřídá celá rodina a jedná se o každodenní aktivitu, asi si dokážete představit, kolik vody je potřeba jen na hygienu. A málo to rozhodně není. Navíc v létě vás mnohem lépe osvěží právě studená sprcha, kterou se určitě nebojte za vanu vyměnit.

Modrá hladina bazénu

Starejte se o bazén

Na naplnění bazénu se spotřebuje skutečně velké množství vody a pokud mu neposkytnete dostatečnou péči, bude nutné ji často měnit. Proto je dobré jej minimálně na noc zakrýt plachtou a přes den k jeho čištění využít síťku nebo bazénový vysavač. Tipů do zahrady by bylo možné vymyslet ještě mnoho a do domácnosti stejně tak, je ale důležité najít to, co vyhovuje právě vám a pak už to jen začít praktikovat.

You may also like...