Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Proč si zřídit sídlo firmy v Ostravě, a ne v Opavě


Bydlíte v Opavě a uvažujete o založení firmy? A už máte jasno v tom, jaké nahlásíte do obchodního rejstříku sídlo firmy? V zásadě máte celou řadu možností, ty nejpravděpodobnější však budou buď v místě bydliště, tedy v Opavě, anebo v nejbližším velkoměstě – v tomto případě v Ostravě. Proč dát raději přednost Ostravě před Opavou, ačkoli je Opava opravdu krásné město s městskými parky a zajímavými památkami?

sídlo firmy

V Ostravě vás nikdo nezná – možná, že vás tam někdo zná, zvláště pokud jste tam například studoval vysokou školu, ale tito lidé zpravidla nebudou zasahovat do vašeho osobního života, a pokud ano, pak spíše jen okrajově, anebo v rámci nějakých oslav či sešlostí. Nebude je zřejmě zajímat, že podnikáte, a nebudou vám ani kvůli tomu závidět nos mezi očima. Anonymita velkých měst je výhodná v tom, že máte na podnikání větší klid, v zásadě se pak věnujete jen tomu, co vás baví, zajímá, a čemu rozumíte. Naopak v Opavě vás bude znát více lidí, hlavně vaši sousedé a lidé z ulice, Opava je také mnohem menší město a tam se snáze rozkřikne, že podnikáte, a v čem. A závistiví lidé vám tu mohou způsobit řadu problémů.

anonymita města

Zasedačka – když se zřizuje virtuální sídlo firmy v Ostravě kancelar29.cz, předpokládá se, že budete mít k dispozici i zasedací místnost. V Opavě to bude sice poněkud komorní, ale do Ostravy je lepší dopravní spojení po dálnici anebo vlakem například po trati od Prahy, Brna a Olomouce, a nakonec je to blíž i ze Slovenska. Pro vaše obchodní partnery či samotné zákazníky je to v Ostravě výhodnější, než v Opavě, která je trochu „z ruky“. Zasedací místnost budete mít vybavenou kancelářským nábytkem pro vedení různých schůzek, můžete si tu nachystat i promítací techniku, můžete tu pořádat školení a kurzy a další akce menšího rozsahu, které pojme místnost po kapacitní stránce. Místnost je vám ovšem k dispozici 24 hodin denně.

You may also like...