Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Když láska vymizí..

Možná, že i vy jste již někdy viděli pár, ze kterého vyprchala láska. Jak takový pár vypadá? Tak například tak, že spolu dva lidé už nekomunikují tak, jak komunikovali dříve, kolikrát se na sebe ani nepodívají, raději je každý v jiné místnosti apod. Těch znaků, že láska už vyprchala, bývá mnoho.

Jak něco takového řešit? Pokud se oba nebudou snažit o to, aby vztahovou krizi překonali a aby zase bylo lépe, pak je jediným řešením konec daného vztahu. Někdy to opravdu nejde jinak a je možné, že na konec to dopadne tak, že pokud se daný vztah ukončí, oběma bude najdou mnohem lépe.

žena s mužem

Někteří dokonce ještě ten den zjistí, že jim je opravdu bez druhé osoby lépe, protože se necítí nikým omezování a mají daleko větší svobodu než měli. Po čase mají pořád ten stejný pocit a je možné, že se dokonce rozhodnou, že zůstanou až do smrti sami, protože jim samota vyhovuje. Určitě má samota oproti vztahu určité výhody, jako je například to, že nemusíte nikomu oznamovat, kam jdete a v kolik se vrátíte nebo to má výhodu v tom, že si můžete objednat k jídlu cokoliv chcete, aniž byste vůči druhému museli mít špatný pocit, protože on zrovna nic nechtěl. Určité výhody to určitě má.

Jsou lidé, kteří se klidně obejdou bez druhé polovičky, protože přijdou na to, že jim život o samotě vyhovuje daleko více.

dva lidé

Jsou ale i lidé, kteří si dají třeba rok pauzu a pak se pokusí si někoho najít. Ve výsledku to ale může dopadnout tak, že si zase najdete někoho, se kterým to bude úplně stejné. Opět si budete připadat tak, že máte nulovou svobodu, že musíte neustále ohlašovat kde jste nebo nejste a ne všem něco takového vyhovuje.

Někdy je možné lásku zachránit, ale někdy to možné už není. Je to hodně o tom, jak to dva lidé cítí a pokud mají pocit, že by pro ně bylo lepší, kdyby byli sami, pak je jediná možnost rozchod a tím tak volnost pro daného člověka.

You may also like...