Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Rybaříte?

Každý kdo alespoň občas chodí na ryby vám řekne, proč to dělá. U mnoha lidí to není chytání jídla, ale odpočinek. Právě u tiché vody si odpočinete nejvíc. U vody se nekřičí a jen málokomu by se chtělo trávit čas během sezony přes den i noc u vody, kde je chladněji. Přesto má tento sport mnoho příznivců, kteří se vždy těší, až budou moci vít prut a vyrazit.

rybář ve vodě

Každá voda má svá specifika
Jsou místa, kde chytnete pstruhy, candáty a nebo třeba líny. V dalších vodách natrefíte spíš na štiku, a v jiných chytnete pěkného kapříka na Vánoce. Každá voda nabízí jiný druh ryb, a pokud chcete chytat tak, aby z toho nebyl žádný průšvih potřebujete rybářské osvědčení a také povolenku. No a samozřejmě prut. Pokud teprve chytat chcete začít, dávejte si pozor také na způsob lovení ryb. Existuje více způsobů a některé jsou na určitých místech zakázány. Vždy se tedy informujte předem kde a jak můžete lovit ryby.

Rybář toho potřebuje celkem dost
Aby mohl rybář chytat ryby a dokonce i nějakou ulovil, musí mít patřičně vybavení. Musí mít vhodný oděv, který vydrží i případný vstup do vody, nějaké posezení, případně stan, a samozřejmě podběrák a hlavně prut. Bez prutu nechytíte nic. Ve výbavě by žádnému správnému rybáři neměl chybět rybářský prut na kapry https://www.mlsport.cz/kaprove/
. Jde o levnější prut, který vám pomůže ulovit tohoto sladkovodního krasavce. Kapři se loví celkem snadno, takže nepotřebujete žádný proti prut za tisíce. K tomu je potřeba mít navijáky a vlasce a taky nějakou tu výbavu na návnady. Tady seženete úplně všechno k rybaření. Skvělý prut tady koupíte už za méně než tisíc korun, což je velmi příjemná cena.

rybář rybaří

Chcete lovit ryby a nevíte kde začít?
Na internetu najdete plno rad i z oficiálních zdrojů, jak začít rybařit. Ryby se loví celkem snadno, pokud víte kdy a kam jet. Zeptejte se zkušených rybářů ve svém okolí, a třeba vás nějaký do tajů rybaření zasvětí.

You may also like...