Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Zábava bez elektřiny


Víte, co dokáže takový výpadek elektřiny způsobit? Jednak ze začátku pěkný šok, ale jen si to představte, být s partnerem po tmě a mít, jak se říká „černou hodinku“. Ano, přesně o tomhle mluvím. Spousta lidí bere výpadek elektřiny jako něco hrozného, ale přitom to může být docela zábava a ani o tom nevíte. Dříve, když vypadla elektřina a lidi byli v nějakém hloučku, tak využili černé hodinky na odpočinek a vyprávění si příběhů. A víte, jak je tohle super? Možná, že nám má výpadek elektřiny něco naznačit. V dnešní době internetu a telefonů, notebooků a moderních technologií, no.. jak to říct.. celou dobu trávíme jenom na internetu a kazíme si tím oči.

s

A možná osud chce, abychom na chvilku mobil vypli, a uměli se zabavit i bez něj.. Jo, panečku, to by bylo, kdyby byl výpadek elektřiny častěji. Lidi by spolu více komunikovali, mluvili a povídali si. Většina partnerů se stihne ale jen letmo pozdravit, prohodit spolu pár slov a jít spát. A to je podle mě v dnešní době špatně. Bez komunikace je to prostě nezáživné. Já jsem ráda, když partner přijde z práce a můžeme spolu mluvit. Zeptám se ho na to, jak se měl v práci, jestli je unavený a prostě si normálně příjemně povídáme. S ním je mi vždycky tak moc krásně, že zapomenu dočista na všechen čas. Při výpadku elektřiny samozřejmě se vypnou i všechna světla. A to začíná teprve zábava.

s

Víte, co všechno můžete s partnerem dělat, když není světlo? Je to nějakým způsobem ještě lákavější, než kdy jindy (teda alespoň pro mě). Jsou to hrátky v posteli, ale nemusí to být nutně sex. Může to být třeba klidně jenom mazlení, líbání, dotyky a dělání si dobře, a i tak je to moc hezké a člověku to udělá dobře. Pak po nějaké době se ale výpadek elektřiny musí řešit. Buď naskočí sama, anebo je na čase zavolat opraváře. Tak hodně zábavy! Ale určitě to nebude trvat dlouho a zase to bude fungovat.

You may also like...