Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Hledáte nový domov?


Stále přibývá lidí, kteří nejsou spokojení s celkovou situací v České republice. Řadu lidí nespokojenost dohání až k životnímu rozhodnutí. A tím je změna bydliště, ale ne v rámci republiky, ale v rámci světa. Proč bydlet někde kde nejste spokojení? Daleko lepší je odstěhovat se tam, kde je situace příznivější. A proč rovnou nežít někde u moře? Pokud máte rádi sluníčko a teplo, může pro vás být ideální země třeba Chorvatsko.

pláž moře

Můžete si prohlédnout nemovitosti na prodej v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ a třeba vám to pomůže v rozhodování. Můžete začít úplně nový život třeba právě v apartmánu u moře, který si u nás můžete vybrat. V nabídce máme stavby před dokončením, ale také u nás najdete apartmánové domy, které se teprve stavět budou. Většinou se rychle prodají i stavby před zahájením prací, protože o apartmány u moře je poslední roky stále větší zájem. Je to způsobeno tím, že lidé hledají nejen nové místo pro život, ale i nové investice. A když sik koupíte byt u moře, můžete ho pravidelně pronajímat třeba turistům.

Mít apartmán se vyplatí
Apartmány jsou stále žádanější typ ubytování mezi turisty. Pokud zatím uvažujete o změně bydliště jen na část roku, zbylo část roku můžete apartmány pronajímat zájemcům z řad turistů. Investice do bytu se vám tak začne vracet. Je to také skvělý způsob jak ochránit svoje peníze před inflací. Jestli vás nezajímají akcie nebo kovy, je nemovitost ideálním řešením.

chorvatsko split

Nejsme jen realitka
Pocházíme z České republiky, což znamená, že se s námi snadno domluvíte. To vám ušetří peníze za překladatele nebo tlumočníka. Navíc vám doporučíme spoustu krásných míst, která stojí za to navštívit, a díky tomu si zde svou dovolenou vždy užijete na maximum. Chorvatsko je oblíbená země, kde se vám bude líbit a kde si užijete spoustu zábavy po celý rok i s celou vaší rodinou. Bude se na vás těšit.

You may also like...