Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Slyšíte svatební zvony?

Příprava svatby není nikdy jednoduchá, pokud vám tedy nestačí obyčejný obřad v pár lidech na radnici, jako se to dělalo kdysi. Většina nevěst chce ale modernější svatbu, kde bude mít celou rodinu a přátele. Vynechat se samozřejmě nesmí ani ženichova rodina a další blízcí lidé, takže nakonec může být na svatbě třeba i víc jak sto lidí. Je potřeba zařídit hodně věcí, sehnat všechnu výzdobu co chcete, nechat upéct dort a cukroví, vymyslet svatební menu, ale hlavně najít perfektní datum a místo svatby.

nevěsta a ženich

Velice důležitou věcí je oblečení
Nevěsty které mají konfekční postavy to mají velmi jednoduché. Šatů v malých velikostech je více než dost a tak taková nevěsta může sehnat svoje vysněné šaty v podstatě na první pokus. Ženy které mají třeba širší ramena nebo boky už mají problém. Je potřeba začít v takovém případě shánět šaty co nejdříve, protože je možné že budete potřebovat šaty na míru. Pokud nechcete týden před stavbou řešit že nemáte šaty, shánějte je už rok před svatbou, protože nikdy nevíte co se může stát. Nemusí vám sednout střih, nemusí vám být velikost a v neposlední řadě může být vyšší cena nebo se vám nemusí líbit.

svatební šaty

Svatební šaty na míru Praha je skvělé řešení pro všechny nevěsty, které hledají ty pravé, ale ještě je nenašly. I když mívají svatební salony desítky šatů k dispozici, vždy se najde nevěsta, která bude potřebovat ušít šaty přesně na tělo. Ne každý salon tuto službu poskytuje, a proto se informujte předem, jestli jste na správné adrese. Dobrý salon by měl mít svou krejčovou, která vám dokáže navrhnout šaty podle vašich požadavků a také vám je do sjednaného termínu zhotovit. Je potřeba počítat se zkouškami šatů, a zpravidla se nešijí jen šaty pro jdou nevěstu, takže je nutné začít s šitím zavčas. Salony nabízí ještě úpravu šatů na míru, takže po celý rok se švadleny nezastaví.

You may also like...