Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Bezpečné zabalení zboží

Správný postup

Zboží se klidně dováží až z Asie, protože se to cenově vyplatí, takže už neplatí, že jsme z větší části soběstační. Aby se však produktu ani při této dlouhé cestě, kdy se plaví třeba na moři nic nestalo, tak je zapotřebí jeho správné zabalení. Nejprve je potřeba zamyslet se nad tím o jaký produkt se jedná a co by jej mohlo poškodit. Třeba takové porcelánové nádobí musíme chránit před otřesy, takže je obalový materiál potřeba hezky vyplnit nějakým pružným materiálem.

Zboží na paletě

Během přepravy se může totiž stát ledacos. Třeba taková elektronika je křehká a náchylná na další vlivy jako je prach a vlhkost. Proto se používá igelitových sáčků či fólií. Takže nejprve se dá výrobek do sáčku, následně do krabičky a v ní je ještě výplňový materiál. Krabičky se v určitém počtu naskládají do větší krabice a ty se umisťují třeba do kontejnerů či na palety, aby se s nimi dalo snadno hýbat. Samozřejmě u takto drahého zboží je zapotřebí pracovat s opatrností.

Dodavatel

Pokud jsme větší výrobní společnost, tak obalového materiálu spotřebujeme dost. Třeba takové kartonové krabice odejdou k zákazníkovi a ten je většinou nevrací, takže musíme kupovat stále nové. To není až takový výdaj jako třeba kontejnery. Když dávám zboží na paletu, tak se musí zabalit ještě třeba kolem dokola obepínací fólií. Ta právě zajistí, že nám něco nespadne do stran.

Plastové přepravky

Do u kontejneru řešit nemusíme, protože má pevné strany a také víko. Vyrábíme se z plastu a má pevnou konstrukci, takže se můžeme těšit na dlouhou životnost a snadné čištění. Navíc není problém ani s použitím třeba v potravinářském průmyslu. Tento dodavatel tedy zajistí Retail Schollerallibert na jedničku. Nejsou to však jen jednobarevné přepravky. Společnost se může postarat o to, aby zde bylo třeba logo a název Vaší firmy. Přeci jen jak se říká obal prodává a to v tomto případě můžeme mít skvěle vychytané.

You may also like...