Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

S hypotékou k lepším zítřkům


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si vzali hypotéku anebo něco podobného? Abych se přiznala, tak já jsem o tomhle už delší dobu přemýšlela, protože jsem v té době bydlela stále se svou sestrou a jejím partnerem v jednom malém bytě, protože my jsme bydleli ve třech. Neměli jsme ani 1jeden na pořádný nájem, takže moje sestra s jejím partnerem mi nabídli, že bych mohla bydlet s nimi a že bych alespoň třicet procent nájmů a elektřiny platila já. A tak jsem s tím ihned souhlasila, protože na opravdu lepší místo jsem vážně neměla, jenomže později, když jsem si asi po roce a půl našla konečně partnera, tak jsme spolu prvně půl roku chodili, ale potom jsme si řekli, že by nebylo od věci, kdybychom si třeba našli nějaký byt vlastní anebo kdybychom si vzali hypotéku?

S penězmi můžete ihned bydlet.

Jaké by to si bylo? Já sama jsem byla překvapená, protože partner mi tohle nabídl úplně z ničeho nic. Dokonce jsem si myslela, že má třeba přede mnou nějaké tajemství a chtěl by se se mnou potom rozejít, takže mě opravdu hodně potěšilo, když mi partner také nabídl hypotéku. Ani nevíte, jak moc jsem se těšila, jak moc jsem byla překvapená, protože tohle vlastně znamená, že to se mnou partner myslí vážně.

Peníze se musí šetřit.

A ještě aby ne! Ani nevíte, co se potom stalo. Před dvěma dny mě partner mě požádal o ruku. Byla jsem opravdu překvapená, že vlastně budu nevěsta. Také budeme mít vlastní dům. Partner mi řekl, že nejlepší by bylo, kdybychom si vzali třeba hypotéku bez registru. Chvíli vlastním přemýšlela. Ale řekla jsem si, že když vlastně můj otec se svou novou partnerkou také mají hypotéku bez registru a chválí si ji, tak proč bychom jinak nemohli mít my? A pokud i vy stále váháte, jakou hypotéku si vzít, tak podle mého názoru vyzkoušejte hypotéku bez registru a také zajděte do banky a zeptejte se na více informací.

You may also like...