Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Queenmania – to je návrat Freddie Mercuryho

Říkají vám něco jména Michael Jackson a Freddie Mercury? Oba muži byli velmi svérázní a ať už si o nich myslíme cokoli, byly to hvězdy světové pop music, které na nebi zářily zejména v osmdesátých letech minulého století. Oba dva již tuto planetu opustili, ale co je podstatné, zanechali tu po sobě mnoho skvostných skladeb, jež se ozývají z éteru některých rozhlasových stanic téměř každý den. Díky tomu máme jedinečnou možnost zaposlouchat se do hudby, co byla nazpívána srdcem, a oslovuje stále miliony lidí na celé planetě. Michael Jackson a Freddie Mercury jsou v podstatě živoucími legendami a připomínáme si je i v podobě revivalových skupin.

Freddie Mercury

Jestliže tedy někde zaslechnete termín Queenmania Bublemusic, půjde o pomyslný návrat Freddie Mercuryho na jevištní parkety venkovních i vnitřních koncertních prostor a vy se můžete stát součástí tohoto procesu. Oslovují-li vás tituly, jako je „I Want To Break Free“ anebo „Radio Ga Ga“, můžete si je vyslechnout naživo, což je úplně jiný zážitek, než poslech z vinylu nebo z MP3 přehrávačů ve stereo sluchátkách.

Mercury house

Hudební skupina Queen nám zároveň připomíná dobu sice velmi turbulentní, ale zároveň v jistém slova smyslu poklidnou a velice duchovně zaměřenou, což prokazuje právě repertoár popových skladeb, které lze poslouchat i z internetových rozhlasových stanic, zaměřených na osmdesátá a devadesátá léta. Tím se také otevírá prostor pro retro styl, dnes velmi oblíbený nejen z hlediska hudby, ale i nábytku, oděvů, obuvi, hraček, elektroniky a bytových doplňků.

Freddie Mercury sice odešel do hvězdného nebe v listopadu roku 1991, což je před více než třiceti lety, ale jeho odkaz tu s námi žije dál a provází naše kroky https://www.hranostaj.cz/hra347 na mnohdy nesnadném poli každodenního života a přispívá k tomu, abychom tu své životní poslání lépe zvládali a dotáhli jej tu až do úspěšného konce.

You may also like...