Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Máte víc možností


Klasické cigarety známe již desítky let. I dnes patří k nejpopulárnějšímu kuřivu, nicméně na trh se dostaly i alternativní produkty pro kuřáky. Někdo na ně přešel, někdo je jen zkusil, a někoho nelákají vůbec. Je ale nemožné kolem nich projít jen tak, protože jejich výrobci si platí propagaci v trafikách. Rozhodně nepřehlédnete, že je na trhu další výrobce tabákových výrobků. Poslední roky jste jistě zaznamenali elektronické cigarety, které se prodávají v mnoha provedeních – jako klasické válcovité cigarety a nebo jako elegantní kvádříky, které také lehce padnou do ruky.

vape náplň

Princip elektronické cigarety je velice podobný kouření normálních cigaret. Vdechujete ale tekutou náplň a ne tabák. Náplně do elektronických cigaret jsou podle některých vědců méně škodlivé, a to je jeden z důvodů, proč je někteří kuřáci začínají preferovat. Produkují hustý dým, na který si rychle zvyknete, a hlavně tento typ cigarety není společností tolik odsuzován a nenáviděný jako běžné cigarety. Ty zapáchají, barví oblečení i prsty, a většině nekuřáků je velice nepříjemné být v blízkosti někoho, kdo si dopřává svou cigaretu.

muž vape

Výhodou je, že si můžete vybrat náplň jakou chcete. Ta vydrží zhruba stejně dlouho jako krabička cigaret. Vyzkoušet můžete třeba EMPORIO 50/50 https://www.e-cigo.cz/emporio-50-50/, což je výrobce, který nabízí spoustu příchutí, a to i v ledové formě. Náplň jednoduše vlijete do nádobky k tomu určené, a můžete začít potahovat. Chutě jsou intenzivní, a zkusit můžete i takové, které obsahují méně nikotinu.

Kouření není zdravé, to ví všichni. Pokud ale jako kuřák hledáte něco, co vám dodá vaši potřebnou denní dávku nikotinu, může být elektronická cigareta ideální náhradou. Její pořizovací cena není nijak vysoká, a díky mnoha druhům náplní si ji jistě rychle oblíbíte. Vyzkoušejte třeba borůvku, která je šťavnatá a má výrazné aroma.

You may also like...