Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Bazénový vysavač za pár korun by vám měl stačit

Máte v úmyslu pořídit si bazén a jako součást příslušenství robotický vysavač? Na robotiku se vynakládají velké prostředky v rámci reklamních kampaní, ale chtěli bychom vás upozornit, že existují i mechanismy, s nimiž vyčistíte bazénové dno stejně dobře, a přijde vás to jen na pár korun. Možná jste již cosi zaslechli o odsávacích nástavcích na teleskopické tyče, a tak vám jen připomeneme některá následující fakta:

schůdky do bazénu

Nástavec za pár stovek – ruční bazénový vysavač koupíte za několik stokorun. Jde o výlisek z plastu, který připojíte k teleskopické tyči a následně hadicí k bazénové filtraci. Na takovém výrobku se nemá co pokazit, maximálně vám plast praskne, pokud na něj nedopatřením šlápnete, a tak není problém koupit nový. Jestliže se však pokazí cokoli na vysavači robotickém, a to již mimo záruční lhůtu, mohou to být další tisíce korun, které vyplatíte ze své kapsy. A vězte, že čím složitější mechanismus, tím větší pravděpodobnost nějaké závady.

zahradní bazén

Tělesná výchova mimo tělocvičnu – tělocvik bývá ve školách oblíbeným předmětem, tedy až na výjimky zejména u dětí s nadváhou či obezitou. Přispívá k lepší tělesné kondici v mnoha směrech. Můžete si s ručním vysavačem školní tělocvik připomenout, práce s teleskopickou tyčí je totiž fyzicky namáhavá a bude vám připomínat shrabování listí nebo zametání chodníku či luxování koberce v obývacím pokoji.

Moudří lidé si dobře uvědomují, jak prospěšný je právě takový pohyb, který procvičí většinu svalstva v těle, a zároveň tím bazénové dno vyčistíte tak důkladně, že budete se svou prací nadmíru spokojeni. Teleskopické nástavce pracují spolehlivě a máte-li dostatečně výkonné filtrační čerpadlo, nebude tomu co vytknout. A po přiměřené fyzické námaze se navíc uvolní hormony štěstí, s nimiž se vám zvedne nálada, takže váš zbytek dne bude o to veselejší.

You may also like...