Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Čím začíná svatba?

Začínáte plánovat svatbu?
Poslední módní trendy udávají, že se mnoho svateb koná na statcích a ve mlýnech. Hradům a zámkům v současnosti víceméně odzvonilo a v kurzu jsou neobvyklá místa. Výjimkou nejsou ani stodoly, které celá řada jejich majitelů přestavuje právě pro potřeby svateb. Pokud se chystáte brát, určitě už přemýšlíte nad místem konání vaší svatby.

béžové oznámení

Ruku v ruce s místem jde téma celé svatby. Někdo chce mít svatbu v určitém tématu. Běžné jsou klasické svatby, ale moderní jsou i retro svatby, kdy mají svatebčané retro oblečení a na obřad je veze starší renovované auto. I takovou svatbu můžete samozřejmě mít, záleží jenom na tom co se vám líbí a na co se cítíte. Vždy mějte na paměti jednu zásadní věc – při plánovaní svatby se nenechte nikým a ničím ovlivnit, protože jde o vaši svatbu a měla by být taková, jakou ji chcete vy. Nepodléhejte tlaku rodiny o tom co by se mělo a co je slušnost.

Dalo by se říct, že základem každé svatby je právě svatební oznámení. Právě tento kousek papíru dává všem vašim rodinným příslušníkům a přátelům vědět, že se blíží vaše svatba. Nesmí na něm chybět místo, datum a čas konání vašeho obřadu. Samozřejmostí je výběr oznámení v barvách a designu, jaký si zvolíte. Někdo chce mít vtipné oznámení, někdo dává přednost klasickému elegantnímu oznámení a někdo si potrpí na moderní věci, a proto volí vysoce moderní oznámení z průhledného plastu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv, určitě vyberete takové, které se k vám hodí.

bílé oznámení

Můžete je sladit
Výhodou je, že si dnes můžete vybrat nejen oznámení, ale rovnou celou papírovou výzdobu v jednom designu. To v praxi znamená, že můžete mít nejen oznámení, ale i obálky, pozvánky ke stolu, jmenovky a svatební menu s potiskem například vašich svatebních květin. Když všechno sladíte, budete to vypadat opravdu krásně.

You may also like...