Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

K čemu potřebujeme kartonové proložky

Když jste zakoupili nějaký průmyslový výrobek, všimli jste si, jak byl zabalený, a jakým způsobem k vám doputoval do vaší domácnosti? Zaregistrovali jste, že se někdo touto činností musel zabývat, a že musel vyřešit zdánlivě banální záležitost?

Výrobou to nekončí, ale teprve začíná

Jestliže zhotovíte nějaký výrobek, musíte jej také dopravit na trh. Nepoškozený a v bezvadném stavu, v jakém opustil výrobní linku nebo kusovou výrobu. Možná se vám to bude zdát samozřejmé nebo dokonce až příliš naivní, ale na schopnosti dobře zabalit veškeré produkty stojí a padá úspěch počínání veškerých výrobních subjektů.

papírový karton

Představte si kupříkladu, že máte firmu, která na trh bude dodávat akvária a terária. Že jde o výrobky mimořádně křehké, je celkem jasné, a právě proto se musí tak dobře zabalit, aby jim transport i na dlouhé vzdálenosti neublížil. Takové akvárium musíte především precizně zajistit proti pohybu uvnitř kartonové krabice, a k tomu budou zapotřebí fixační kartonové proložky 5-vrstvé 1150 x 750 mm https://www.2pack.cz/krabice-kartony/prolozky-2pack/kartonove-prolozky-5-vrstve-1150-x-750-mm.

vlnitá lepenka

Když se nad tím do hloubky zamyslíte, zjistíte, že velká, těžká a zároveň velmi křehká břemena uvnitř krabic potřebují zajišťovací prvky v první řadě pevné, ale zároveň takové, které výrobek nepoškodí i při extrémnějším zacházení. Ve skutečnosti může být navrhování fixačních proložek docela věda, protože tu platí jasné fyzikální zákony – buď provedete fixaci správně a nic se nestane, anebo něco podceníte a výrobek se poškodí.

Některým firmám se dokonce vyplatí investovat do konzultace s odborníky https://cs.wikipedia.org/wiki/Linka_bezpe%25C4%258D%25C3%25AD kteří se touto činností zabývají, mají již mnoho zkušeností a mohou vhodně poradit anebo přímo navrhnout konkrétní řešení. Obalové materiály a balení včetně logistiky spadají pod odborné činnosti, jimiž se zabývají týmy lidí, a i když se obal jeví jako zdánlivě malicherný, který nakonec stejně skončí na recyklačních linkách, jde o důležitou součást celého procesu výrobou počínaje a prodejem v obchodní síti konče.

You may also like...