Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Kam v Jeseníkách s dětmi?

Jeseníky jsou nádherné místo, kde spousta lidí tráví dovolenou. A není divu. České krásy je třeba objevovat neustále, a na Jeseníkách je stále co objevovat. Pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi, tak i tak je spoustu míst, které můžete navštívit a potěšíte nejenom děti, ale i sami sebe. Kromě toho, můžete v Jeseníkách klidně najít i ubytování Jeseníky s dětmi, které je určené přímo pro rodiny s dětmi. Pojďme se tedy podívat na některé typy na to, co můžete navštívit v Jeseníkách, pokud tu trávíte dovolenou i s dětmi.

Muzeum kostek

V Jeseníkách se nachází Muzeum kostek, který potěší všechny milovníky stavebnic a lega. A určitě víte, že LEGO má rádo nejen spoustu dětí, ale taky dospělé. V muzeum najdete výstavku výrobků postavených z lega, některé i v životní velikosti. Kromě muzea zde najdete i obchod specializovaný na LEGO.

lego

Lom Transgranit

V oblasti Jeseníků, konkrétně u obce Žulová, se nachází přírodní koupaliště, Lom Transgranit. Najdete tu travnaté pláže a lavičky, na kterých si můžete odpočinout. Koupání je zdarma, takže navíc ušetříte. Voda je průzračná, ale pozor, pod hladinou se nachází kameny, takže to není místo vhodné na skoky do vody.

Pak her Priessnitz

V areálů Lázní Jeseník se nachází park her, kde si užijí zábavu děti i dospělé. Je tu spoustu možností využití venkovních her, jako jsou kuželky, minigolf, stolní tenis nebo pétanque. Také si tu můžete zahrát stolní hry, jako jsou šachy nebo člověče nezlob se, které se tu nachází ve velkém provedení, s čímž si užijete spoustu zábavy!

minigolf

Koupaliště Velká Kraš

Koupaliště Velká Kraš je krásné koupaliště uprostřed malebné přírody Jeseníků. Najdete tu nejenom bazén pro dospělé, ale i brouzdaliště pro děti. K tomu se můžete pobavit na skluzavce, občerstvit se u stánků s občerstvením a také sportovní areál. K tomu můžete využít ubytování přímo v areálu koupaliště.

You may also like...