Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Zažijte relax s vonnými esencemi

Když se řekne relax, co si pod tímto pojmem představíte vy? U mě je to naprosté zklidnění těla i duše, nějaká oblíbená činnost, při které necítím stres a ani napětí. Něco, co mi, jak se říká, dobije baterky a dodá energii a duševní klid. Mám moc ráda vůně a uvolnění dokážu nejvíce prožít ve své oblíbené sauně nebo vířivce. Tak jsem si jednoho dne řekla, že to spojím. Začala jsem tedy hledat na internetu a objevila jsem zázrak. Pro mě tedy určitě! Jsou to vonné esence Chlorito, které se dají využít právě ve zmíněné sauně či vířivce. Hrozně moc mě ta představa, jak to bude boží, nadchla.

Vůně a květiny

Objednala jsem si vůni s pomerančovými květy a lehkými tóny vanilky. Aplikovala do své vířivky a nechala se unášet tím úžasem. Po celém dlouhém pracovním dnu, který byl plný stresu, napětí, těžké práce a dlouhé komunikace s klienty. Tomu říkám ta pravá odměna. Dokonce je prokázané, že vonné látky, které jsou obsaženy v těchto výrobcích, jsou velice dobrým pomocníkem pro regeneraci a získání si své naprosté duševní pohody. Skvělá podpora pro naši duši i tělo. K dispozici je spousta vonných kombinací. Od citrusových vůní, přes mátu až po pryskyřici. Kterou vůni milujete vy a která Vás naprosto neodolatelně okouzlí?

Květiny a vůně

Do saun nebo vířivek, pro obojí ne velký výběr. Saunu mám ráda, když mi je chladno a potřebuji relaxovat a pak rovnou do čistých peřin a spát. Po vířivce naopak ráda medituji. Věřili byste, že se medituje o to lépe, když si přidám ty vonné esence? Umocní to ten vnitřní prožitek z uklidnění. Není vůbec špatni, když si člověk vytvoří nějaký rituál pro svojí dušení i fyzickou pohodu. Každý z nás má rád něco jiného. Nechte si inspirovat tímto nápadem a nechte se unést skvělým zážitkem. Třeba si to zamilujete jako já a bude to Vaše závislost, které se nebudete chtít vzdát. Budete se na svůj relax těšit každý den.

You may also like...