Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Fungující rodina

Rodinné vztahy jsou občas složitější, než bychom mysleli. Bohužel je někdy až tak moc lehké e rozvrátit. A někdy třeba ani neznáte důvod proč tyhle vztahy nefungují. Každý by si přál milující rodinu, ale ne jenom tu svoji, ale i ze strany přítele nebo přítelkyně. Někdo má to štěstí a má opravdu úžasné rodinné vztahy. Vždy se na ně může spolehnout. Pomůžou, když člověk potřebuje. A nemají tu potřebuj se porovnávat kdo je lepší. Mít hezký vztah s rodinou je úžasné, protože nikdy nevíte, kdy je budete právě potřebovat. No a pak je tu ta druhá strana, která sice rodinu má, ale vztahy sní jsou kolikrát nesnesitelné.

rodina

Dělají si naschvály, kolikrát se raději obrátíte úplně na někoho cizího než na svoji rodinu, která pro vás nemá žádné pochopení a oporu v ní nečekáte. Ale proč takové vztahy vznikají? Dá se to mu nějak předejít? Nebo je to tak nastavené. Někdy to může začít třeba už v dětství, kdy prostě ty vztahy nejsou takové ideální, jak by člověk čekal. A když v tom dítě vyrůstá, tak o to je to ještě horší. Jelikož potom nezná nic jiného než třeba jen hádky, ponižování osoby anebo dokonce i sklony k násilí. Ale naštěstí takovým špatným návykům jde snad předejít a pak jsme tu my, kdo rozhodne o svém životě a jakou cestou půjde.

rodina

Může jít ve šlépějí rodičů a chovat se tak jako oni. Anebo se vydat úplně tou jinou cestou, kterou chceme my. Anebo tu, kterou nám ukázala třeba partnerka nebo partner. Ono pak si někdy i ti starší rodiče kolikrát uvědomí, když vidí, že vy jdete úplně jinudy kde udělali chybu, nebo se dokonce i za to stydí, jaká byla jejich výchova. Ale zase nevíme, jak vyrůstali oni sami. A tak je to prostě po generace. Buď se s tím smíříme anebo pro to taky něco můžeme udělat a zkusit ty rodinné vztahy spojit aby byli tak silné, že už se nikdy nerozdělí. Tak že pokud chcete mít hezkou, fungující rodinu, tak nezapomeňte, že zadarmo to určitě nebude.

You may also like...