Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Dům opravdu rychle


Občas se stane že musíme čelit nepříjemným a hlavně nečekaným situacím, které nám dokážou pěkně znepříjemnit život. Někdy nevíme co dělat a na vyřešení problému ani nemáme moc času. Proto je potřeba postupovat rychle a pokud máte alespoň nějaký odrazový můstek, je to jen plus. Často se stává že člověku majitel bytu vypoví smlouvu. V dnešní době není snadné sehnat náhradní byt, a proto právě tato situace může být impulsem k dlouho odkládané stavbě domu.

stavba domu

Na svépomoc není čas
Dříve byla stavba domu otázkou mnoha a mnoha měsíců, dokonce až let. Šlo o to že jsme neměli k dispozici moderní stavební materiály a postupy a tak se muselo čekat přes zimu než se stavba usadí. Dnes jsou jiné postupy i možnosti, a tak díky tomu můžeme postavit dům daleko rychleji. Mnoho lidí chce stavět svépomocí aby ušetřili, ale pokud na stěhování do vlastního domu spěcháte, svépomocí to nepůjde. Stavba svépomocí je zdlouhavá, protože jste na všechno sami. A pokud nejste z oboru, opravdu se vám stavba protáhne. Proto je lepší si vybrat montované domy – bungalov je ideální, prootže jeho montáž je hotová raz dva.

malý dům

Stavíme dřevostavby, které se montují z předem připravených součástí. Máme hotové desky a připravené konstrukce, takže se jen vyleje základová deska a můžeme se pustit do montáže. Celý proces zabere většinou jen pár týdnů, takže si bez obav můžete sbalit a čekat až vám předáme klíče od hotového domu. Pokud máte stavební pozemek a jen jste potřebovali nakopnout, vypovězení nájemní smlouvy může být tím co jste potřebovali. Nebudete muset shánět jiný byt, ale rovnou se nastěhujete do svého vlastního domu, který vám postavíme už za 3 miliony korun. A to je skvělá cena za vlastní rodinný dům, který můžete mít už letos na jaře. Vyberte si z našich mnoha typových projektů, a těšte se na novou životní etapu.

You may also like...