Spokojenost zákazníků je krédem nás a našeho webu. A protože se snažíme, abychom uspokojili všechna přání našich klientů, nedají na nás tito dopustit.

Proti žhavému slunci

Abychom se v horkém létě cítili pohodlně a přitom si mohli užívat čerstvého vzduchu, vyhledáváme na našich zahradách stín. Někdo si udělá posezení pod stromy, ale jak se točí sluníčko, tak se během dne musí několikrát stěhovat. Někdo si postaví pergolu, ale ta někdy na malé zahradě zabírá spoustu místa, které by se dalo využít praktičtěji. A někdo si pořídí jen přenosný, skladatelný party stan, který jednoduše zapíchne do země, jen když je to přímém slunci skutečně k nevydržení. Takový nůžkový párty stan 5×5 m Tentino, to už je slušný rozměr, abyste pod něj schovala celá rodinka se židličkami i stolem a můžete si jej postavit na zahradě pokaždé na jiném místě. Ale třeba menší party stan můžete využít i pokud cestujete na dovolenou v přívěsu a v kempu si chcete před přívěsem udělat příjemné posezení.

party stan

Party stany mají stěny, které se dají vytáhnout nahoru a srolovat, takže party stan můžete využít i jen jako obrovský slunečník. Nebo pokud začne foukat studený podzimní vítr, můžete zatáhnout pouze stěny, které zabrání větru vás obtěžovat. Party stan, to není trvalá konstrukce, která může na zahradě překážet. Postavíte jej, pokud budete čekat hosty na zahradní grilovačku nebo když budou mít vaše děti prázdniny a budou trávit téměř celý den na zahradě v bazénu.

paerty stan

Odpočinek ve skrytu před slunce, to bude to pravé, co budou potřebovat třeba na poobědový krátký spánek. Párty stany jsou už podle svého názvu určené na párty, na oslavy, na scházení se s kamarády. Na aktivity, které nerozlučitelně patří k létu a k horkým letním večerům. A pokud budete slavit třeba výročí svatby, taková romantická večeře na zahradě v párty stanu, tím okouzlíte každou ženu. Party stan se snadno rozloží i složí, takže i kdybyste jej nevyužívali často, nebude nikde překážet. Může na svůj čas čekat někde v koutě v garáži nebo na půdě

You may also like...